• +48 32 730 24 74, +48 666 843 799
  • biuro@pphukondor.pl

Skrzynki narzędziowe Mannesmann do naszego warsztatu

Skrzynki narzędziowe Mannesmann do naszego warsztatu

Amatorski warsztat stworzony na nasze potrzeby musi posiadać kilka elementów, które pozwolą prowadzić go             w sposób uporządkowany. Jednym z ważniejszych elementów wyposażenia takiego miejsca jest skrzynka narzędziowa. Jest to zakup, który przełoży się nie tylko na estetykę panującą w środku, ale także na funkcjonalność     i szybkość znajdywania niezbędnych narzędzi do poszczególnych napraw.

Kupno skrzynki narzędziowej jest proste, ale tylko pod warunkiem, że przed udaniem się na zakupy konieczne jest jasne określenie swoich potrzeb. Najlepiej jest poważnie się zastanowić nad tym, jak dużej skrzynki potrzebujemy. Analogiczne jest to, że im więcej narzędzi posiadamy, tym potrzebujemy większej skrzynki. Rozmiar skrzynki ma duże znaczenie, szczególnie w momencie, gdy nasz warsztat nie ma dużej powierzchni. Ergonomiczne kształty w tym przypadku są na wagę złota. Na to powinniśmy zwrócić baczną uwagę. Jeżeli liczba naszych narzędzi jest ogromna, jesteśmy zapalonymi majsterkowiczami powinniśmy się zdecydować w pierwszej kolejności na szafkę narzędziową. Jest ona funkcjonalna, ponieważ posiada ona szuflady, w których można chować narzędzia według własnych upodobań.

Skrzynki lub skrzynki narzędziowe z najwyższej półki cechują się dużą mobilnością. Przy zakupie warto sprawdzić, czy posiadają one kółka, które znacznie ułatwią przesuwanie ich w dowolnie wybrane przez nas miejsce. Alternatywą dla nich są na pewno tablice z kuwetkami. Wieszane są na ścianie i służą do uporządkowania elementów typu śruby, gwoździe czy też zatrzaski. Skrzynka narzędziowa jest zbyt duża na takie akcesoria.

Czasem zdaje się tak, że pojawia się konieczność przywiezienie niezbędnych narzędzi do uszkodzonego w terenie samochodu. Jak zrobić to sprawnie? W takiej sytuacji dobrze jest posiadać specjalnej torby. Wygodna torba na narzędzia pozwala na przeniesienie ciężkich narzędzi szybko i bez większego wysiłku. Torby narzędziowe posiadają poręczne uchwyty, które nie są w stanie się urwać. Torby jeżeli chodzi o transport narzędzi są znacznie praktyczniejsze od transportu ich w skrzynkach o większych rozmiarach, zapraszamy do naszego sklepu: sklep@pphukondor.pl

M28260